درباره شرکت  آزما سلول آریا :

درباره شرکت آزما سلول آریا درباره ما بیشتر بدانید!

شرکت دانش بنیان آزما سلول آریا تولیدکننده انواع  دستگاههای تخصصی و عمومی آزمایشگاهی ، بیمارستانی ، دندانپزشکی  می باشد و همواره در تلاش جهت ارائه خدمات به مراکز درمانی ، تحقیقاتی و دانشگاهی  با سالها سابقه علمی است شرکت آزما سلول با مشاورین علمی خود ، قابلیت راه اندازی آزمایشگاهها را طبق استانداردهای جهانی برای مراکز مقدور می سازد لذا فروش هدف اصلی شرکت نمی باشد ساپورت علمی و مشاوره در جهت بهبود و تسهیل روند ارائه خدمات به اساتید هدف اصلی شرکت آزما سلول آریا می باشد .

ما را در این راستا یاری فرمایید تولید در راستای استقلال کشور ، کیفیت مطلوب ، خدمات پیش از فروش جهت انتخاب کالای مناسب ، خدمات پس از فروش جهت راه اندازی ، نگهداری و رفع مشکلات ، از ارکان شرکت آزما سلول می باشد .

ایده های جدید هدیه ای است که به ما داده می شود تا با قدرت و توان بیشتر به پویا گشتن آنها کمک نمائیم به خانواده آزما سلول بپیوندید و با حمایت از تولیدات داخلی ، قدمی در جهت رشدی بزرگتر و جهانی شدن برداریم .

شرکت دانش بنیان آزما سلول مشاور ، تولیدکننده و عملی کننده ایده های شماست همواره منتظر اساتید خلاق ، علمی و پویا می باشیم .

پکیج مولکولی شرکت آزما سلول قادر به راه اندازی تست های کرونا ، مولکولی ، سلولی ، سیتوژنتیک آزمایشگاه شما می باشد ما از ابتدا تا جوابدهی کنار شما خواهیم بود .

ما آماده ارایه تسهیلات  و مشارکت در آزمایشگاه شما هستیم 

Archives

    Categories

    • هیچ دسته‌ای پیدا نشد